Cem Davran’dan Hande Erçel itirafı: Onun gözlerine bakmak kolay değil

1979 yılında ‘Taşı Toprağı Altın Şehir’ filminde oyunculuğa adım atan Cem Davran, Hande Ataizi ile başrolü paylaştığı ‘Ruhsar’ (1998-2001) dizisiyle hafızalarda yer etti.

Dizilerin yanı sıra çok sayıda tiyatro oyunu ve filmde rol alan Davran, sunuculuğunu yaptığı Çarkıfelek yarışmasında Hande Erçel itirafıyla sosyal medyada gündem oldu.

HAKAN SABANCI-HANDE ERÇEL AŞKI TAM GAZ

Son olarak Burak Deniz ile birlikte yer aldığı yeni projesiyle ekranlarda yer alan güzel oyuncu Hande Erçel, şimdilerde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Japonya tatiline çıkan Hakan Sabancı (33) ile Hande Erçel (30), bayramı da Uzak Doğu’da geçirmeye karar vermişti.

 

HANDE ERÇEL İTİRAFI

Cem Davran ile Hande Erçel ‘Bambaşka Biri’ dizisinde beraber oynamışlardı. Cem Davran, “Onunla oynadığın her saniye çok heyecanlandım. Samimiyetle söylüyorum çünkü onun gözlerine bakmak kolay değil. Onun gözlerindeki derinlikteki o duyguları görünce işiniz daha da zorlaşıyor. Nazar değmesin ona. O benim prensesim. Türk sinemasında, Türk tiyatrosunda, Türk televizyonlarında harika şeyler oynayacak, sizler de oturup böyle keyifle seyredeceksiniz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir