A101’de Zamsız Yeniden Tiny House Sürprizi: İşte Yepyeni ESCAMP 6500 Flat Tiny House ve Fiyatı!

Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden biri olan A101, son zamanlarda ilginç ürünleriyle adından söz ettiriyor. Bu seferki yenilikleri arasında, 25 Nisan tarihinden itibaren satışa sunacakları ESCAMP 6500 Flat Tiny House büyük ilgi görüyor. Bu Tiny House’un özellikleri ve fiyatı, birçok kişinin merak konusu oldu.

ESKAMP 6500 Flat Tiny House, 16 m² (1+1) yaşam alanı sunuyor. 650 cm uzunluğunda, 250 cm yüksekliğinde ve 255 cm derinliğinde olan bu Tiny House, 2+1 yetişkin konaklama kapasitesine sahip. SCHLEGL 1400 kilogram kapasiteli 2 adet torsiyon frenli dingile sahip olan bu Tiny House, taşıma ve konfor açısından kullanıcılarına pratiklik sunuyor.

Dış cephede kompozit sandviç panel kullanılan Tiny House’un iç cephede AGT duvar paneli ve çatıda CTP kompozit panel teknolojisi bulunuyor. Zemin kaplaması ise antibakteriyel ve anti-alerjik özelliklere sahip 32. sınıf laminant parke ile kaplanmış. Ayrıca, PVC cephe sistemi ve Isıcam O2 belgeli doğrama sistemi gibi detaylar da dikkat çekiyor.

A101, ESCAMP 6500 Flat Tiny House’u 399.900 TL fiyatla satışa sunacak. Bu fiyat, geçmişte belirlenen fiyatla aynı seviyede, böylece bir zam yapılmadığı görülüyor.

Özetle, A101’in Escamp 6500 Flat Tiny House’u, modern yaşamın gereksinimlerini karşılayan özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Tiny House trendine uygun alternatif arayanlar için önemli bir seçenek olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir